تجهيزات پزشكي و دندانپزشكي تجهيزات پزشكي و دندانپزشكي .

تجهيزات پزشكي و دندانپزشكي

پرداخت و پوليش دندان

پرداخت دندان عمل صاف كردن سطح دندان است. هدف از اين كار اين است كه پلاك ها روي سطح دندان پيشرفت نكنند. ابزار و تجهيزات دندانپزشكي مختلفي از جمله يك موتور پلاستيكي فشرده همراه با ساينده در اين عمل مورد استفاده قرار مي گيرد. اين عمل حتما بايد توسط دندانپزشك انجام شود زيرا پرداخت و پوليش بيش از اندازه ميتواند مضر باشد.

يكي از آخرين مراحل تميز كردن دندان در دندانپزشكي پوليش دادن دندانها است. در مورد مزاياي پوليش دندان پس از كامپوزيت بررسي هاي زيادي شده است. يكي از بررسي ها در سال 2018 نتيجه گرفت كه پوليش منظم دندان به طور قطع از پوسيدگي هاي بعدي جلوگيري مي كند.

تجهيزات دندانپزشكي در پوليش و پرداخت به دو بخش ابزار و مواد تقسيم مي شود. دندانپزشكان براي خريد تجهيزات دندانپزشكي خود مي توانند به سايت پايا مديكال مراجعه كرده و محصولات دندانپزشكي مناسب  را خريداري كنند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۳:۲۱ توسط:p1a2 موضوع: نظرات (0)

اهميت خريد ورودي گوگل ايراني و افزايش CTR

مسئله ي اهميت خريد ورودي گوگل ايراني اين روز ها اكثر توجه ها را در ميان وب سايت داران به خود معطوف كرده است. اگر مي خواهيد با اين خدمات بيشتر آشنا شويد و يا قصد خريد آن را داريد همراهي با ما را از دست ندهيد و به مطالعه ي مطلب پايين بپردازيد.

ما در متن زير توضيحات كاملي درباره ي افزايش ورودي گوگل ، اهميت آن و مواردي كه بايد در اين راستا بدانيد و رعايت كنيد ارائه داده ايم كه بي شك خواندن و دانستن آن ها بسيار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

https://backority.ir/images/528073.jpg

ورودي گوگل چيست و چرا خريد آن از اهميت بالايي برخوردار است؟

دنياي وب ها و موتور هاي جستجو گر دنيايي است كه امروزه هر كسي را با خود درگير كرده، عده ي زيادي به عنوان كاربر و عده ي ديگري به عنوان مرجعي براي كسب و كار و يا ارائه ي انواع و اقسام محتوا از اين عرصه استفاده مي كنند. موتور هاي جستجو گر داراي تنوع قابل توجهي است، همان طور كه شما هم مي دانيد گوگل معروف ترين و شناخته شده ترين بستري است كه به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار مي گيرد.

حال سوال اين جاست، منظور از ورودي گوگل چيست؟ در حقيقت براي بهره مندي از اين بستر در وهله ي اول موضوع مورد نظر توسط كاربر سرچ مي شود سپس سيستم گوگل با توجه به برنامه ريزي خود مفيد ترين مطالب را به ترتيب اولويت در اختيار كاربر مي گذارد. صفحه اي كه گوگل در اين مرحله براي كاربر نمايان مي كند درواقع همان قسمت ورودي گوگل براي وب سايت ها مي باشد. پر واضح است در اين ميان كاربر وارد سايتي مي شود كه در اولويت هاي اول قرار گرفته است.

از اين رو قرار گرفتن در اولين موارد ليست پيشنهادات سيستم گوگل مهم ترين دغدغه ي مديران سايت هاي گوگلي و وب مستر هاست، به طوري كه همواره با اين دغدغه دست و پنجه نرم مي كنند؛ زيرا اساس و بنياد فعاليت هاي هر وب سايتي داشتن بازديد هاي بالا و مراجعه كنندگان كثير است. به عبارتي اگر يك وب سايت در ورودي گوگل جزء اولين اولويت ها باشد بالطبع كابران بيشتري مراجعه خواهند كرد و از ماهييّت وب سايت مطلع خواهند شد؛ در اين صورت وب سايت مورد نظر به هدف خود نزديك و نزديك تر مي شود.

https://backority.ir/images/528761.jpg

وب سايت ها براي اين كه قادر به جذب بازديد كننده هاي بيشتري شوند و ماهييت وب سايت خود را به افراد متعدد تري معرفي كنند بايد اقدامات موثري در راستاي افزايش ورودي هاي خود نمايند، اقداماتي كه از نظر گوگل مفيد و مسمر ثمر هستند. همان طور كه قبلاً هم گفتيم گوگل مواردي را در قسمت هاي اول قرار مي دهد كه داراي محتواي مفيد تري براي كاربر باشند، اما سوالي كه در اين راستا وجود دارد اين است كه چه محتوا ها و وب سايت هايي از نظر گوگل مفيد تر شناخته مي شوند؟

براي انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر هاي مد نظر گوگل به عنوان محتوا هاي مفيد  تكميل كنيد. در حقيقت براي انجام اين كار و رسيدن به اين هدف بايد وب سايت خود را بهينه سازي نماييد، اين عمل مستلزم اقدامات متعددي است. لازم به ذكر است بهينه سازي وب سايت ها در درگاه گوگل با خريد ورودي گوگل نه تنها ميسر مي شود بلكه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش هاي ديگر است؛ در ادامه مي توانيد بيشتر با اين فرايند به خصوص خريد ورودي گوگل ايراني آشنا شويد.

افزايش ورودي گوگل ايراني و كاملاً واقعي

وب سايت هاي فارسي زبان و ايراني به طور قطع خواستار جذب بازديد كننده هاي ايراني و فارسي زبان هستند، چرا كه جذب بازديد كننده هاي بومي منجر به رونق فعاليت هاي وب سايت مربوطه مي شود. اگر شما هم يكي از دارندگان وب سايت هاي ايراني هستيد لازم است براي جذب بازديد كننده اقدامات متعددي انجام دهيد كه برخي از آن ها عبارتند از موارد زير:

  • انجام تبليغات گسترده و مطلوب، تبليغاتي كه در بستر هاي مناسب و براي جامعه ي هدف (افراد ايراني) ارائه شود. توجه داشته باشيد نوع اين تبليغات نيز بسيار مهم است و بايد از مطالب و اِلمان هاي جذابي استفاده كنيد.
  • طراحي وب سايت با استفاده از جذاب ترين رنگ ها، طرح ها، تصاوير و اِلمان ها به نوعي كه از جذابيت مطلوبي برخوردار باشند. لازم به ذكر است استفاده از ترفند هاي روانشناسي در طراحي وب سايت تاثير بسزايي مي گذارد.
  • ارائه مطالبي كه با استفاده از قوانين و اصول سئو بهينه سازي شده اند. لازم به تاكيد است استفاده از مطالب سئو شده از اهميت بسيار بالايي برخوردار است، چرا كه يكي از اصلي ترين پارامتر هاي مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سايت هاست و زماني كه اصول سئو به خوبي پياده سازي شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفيد تر شناخته مي شوند.
  • و موارد بسيار زياد ديگري از اين دست.

لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعايت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازيد و عمل به آن ها را سرسري بگيريد بدون شك نه تنها موفق نخواهيد شد و به هدف خود نخواهيد رسيد بلكه روند پيشرفت تان به صورت نزولي خواهد بود.

https://backority.ir/images/483942.jpg

براي اين كه بتوانيد در عمل به مواردي كه ذكر كرديم موفق شويد و به هدف خود در افزايش بازديد كننده ها برسيد، خريد ورودي گوگل در دسترس ترين و پر سود ترين اقدام ممكن است. در حال حاضر بستر هاي متعددي در اين زمينه وجود دارد كه در حال ارائه و فروش ورودي گوگل هستند، اما گفتنيست نبايد به هر بستر و مرجعي اعتماد كنيد و به خريد ورودي بپردازيد.

چرا كه برخي از مراجع نامعتبر فروش ورودي گوگل، بازديد كننده هاي غير واقعي و فيك ارائه مي دهند، در حالي كه مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترين تكنيك ها و بهترين اقدامات منجر به افزايش بازديد كننده هاي كاملاً واقعي مي شوند. براي اين كه بتوانيد مراجع معتبر را از نا معتبر تشخيص دهيد لازم است مراجعي را انتخاب كنيد كيفيت فعاليت هاي با سابقه و به اثبات رسانده اند و همچون وب سايت شيك رنك همواره مي كوشند خدمات مطلوبي ارائه دهند.

افزايش ورودي گوگل ايراني با خريد ورودي گوگل ايراني شامل چه مزايايي مي شود؟

خريد ورودي گوگل در دو دسته ي مختلف ايراني و خارجي تقسيم بندي مي شود كه هر كدام از ويژگي هاي مجزايي برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شويم وب سايت هاي ايراني بهتر است سراغ خريد ورودي هاي ايراني از مجموعه اي معتبر مانند شيك رنك بروند چرا كه در اين صورت مي توانند وب سايت خود را در كشور معرفي كنند و منجر به افزايش ورودي گوگل ايراني شوند.

 به عبارتي ديگر در اين صورت اگر ماهييت وب سايت شما به صورت فروش محصول و يا خدمات است مي توانيد مشتريان عديد تري جذب كنيد چرا كه هدف وب سايت هايي كه داراي اين ماهييت ها هستند جذب بازديد كننده ي واقعي و به دنبال آن افزايش مشتريان بيشتر است.

يكي از نكاتي كه بايد در خريد ورودي گوگل به آن توجه داشته باشيد استفاده از كليد واژه هاي مناسب است، عمدتاً كليد واژه هايي كه به همراه برند باشند و در محتواي وب سايت مربوطه ذكر شوند همواره قادر به جذب بازديد كننده هاي بيشتري هستند.

منبع شيك رنك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۷:۰۴ توسط:p1a2 موضوع: نظرات (0)

راديوگرافي دندان

دندانپزشكان، استفاده از دستگاه راديوگرافي را به دلايل بسياري مانند پيداكردن ساختارهاي مخفي دندان، توده هاي بدخيم يا خوش خيم، از دست دادن استخوان و حفره و مشخص كردن پوسيدگي هاي دندان توصيه مي كنند.
تقريبا همه افرادي كه نزد دندان‌پزشك رفته‌اند، تجربه گرفتن عكس از دندان‌هايشان را دارند. در دندانپزشكي نيز مانند ساير رشته‌هاي پزشكي از ابزار و تجهيزات مخصوص مانند تجهيزات تصويربرداري براي كمك به تشخيص بيماري يا آسيب دندان استفاده مي‌شود. عكس‌ها در تعيين وجود و وسعت حفره يا پوسيدگي‌هاي دندان به كار مي‌آيند.

با عكس راديوگرافي مي‌توان فساد و پوسيدگي دندان را حتي زماني كه مينا هنوز سالم به نظر مي‌آيد، تشخيص داد، به ويژه وقتي پوسيدگي بين دندان‌ها مخفي شده يا زير خط لثه باشد. از اين رو جزو تجهيزات دندانپزشكي بسيار مهم و ضروري براي تشخيص مشكل و معاينه دندان مي باشد.

پلتفرم ديجيتال پايا مديكال آماده خدمت رساني به دندانپزشكان جهت خريد بي واسطه از شركت هاي عرضه كننده ابزار و تجهيزات دندانپزشكي مي باشد.

براي گرفتن عكس راديوگرافي مي‌توان از فيلم‌هاي سنتي يا فناوري ديجيتال استفاده كرد. روش عكس برداري سنتي اين گونه است كه بخش كوچكي از فيلم در دهان و نزديك دندان‌ها قرار مي‌گيرد و شما براي نگه داشتن فيلم با دندان‌هاي خود روي پوشش كاغذي فيلم فشار مي‌آوريد. سپس دستگاه را روي دندان تنظيم كرده و اشعه مي‌دهند. تصوير ديجيتال بلافاصله آماده مي‌شود و ظهور فيلم‌ راديوگرافي هم چند دقيقه بيشتر طول نمي‌كشد.
به هر شكل كه عكس گرفته شود، تصوير حاصل به دندان‌پزشك شما در تعيين اقدام مناسب كمك شاياني خواهد كرد. ميزان اشعه‌اي كه در خلال راديوگرافي سنتي ساطع مي‌شود، بي‌‌‌نهايت ناچيز است و مقدار اشعه به كار رفته براي گرفتن عكس ديجيتال حتي از اين هم كمتر است. با اين وجود هيچ‌كس نبايد بيش از مقدار لزوم در مواجهه با اشعه قرار گيرد. در مورد اينكه چند وقت يك‌بار بايد عكس بگيريد با دندان‌پزشك خودتان مشورت كنيد. به عنوان اقدامي براي جلوگيري از دريافت اشعه‌اي بيش از حد، به شما رپوش سربي داده مي‌شود كه از سينه تا پايين شكم را مي‌پوشاند.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۱:۲۲ توسط:p1a2 موضوع: نظرات (0)

در جراحي دندان از چه نوع تجهيزات دندانپزشكي استفاده مي شود؟

 

هر دندانپزشك براي اينكه بتواند دنداني را درمان كند اول بايد يك معاينه ي دقيق انجام دهد كه از ابزار معاينه و سنجش پزشكي استفاده شود تا مشكل دندان را پيدا كند و بعد از آن با استفاده از ابزار و تجهيزات دندانپزشكي اي كه در اختيار دارد دندان را تراشيده و درمان كند.معمولا در درمان هاي مختلف دندانپزشكان با استفاده از مواد دندانپزشكي و مواد ترميمي دندان را پر كرده و ظاهر آن را درست مي كنند.

 

برخي مواقع دندانپزشك پس از انجام معاينه دندان تشخيص به نياز جراحي براي رفع مشكل مي دهد. براي انجام جراحي بر روي دندان، دندانپزشك نياز به ابزار و تجهيزات مخصوصي دارد. برخي از اين تجهيزات دندانپزشكي كه در جراحي هاي دندان به كار مي روند شامل ابزار عمومي مي شوند و برخي ابزار و تجهيزات تخصصي تر مانند پيزو سرجري، موتور جراحي، ساكشن جراحي و ديگر تجهيزات دندانپزشكي هستند.

 پايا مديكال مرجعي است براي خريد تجهيزات دندانپزشكي و پزشكي.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۲۹ توسط:p1a2 موضوع: نظرات (0)

تجهيزات پزشكي

 

تعريف

واژه تجهيزات پزشكي در كشورهاي مختلف تعاريف مختلفي دارد اما به طور كلي به هر كونه وسيله، ابزار و تجهيزاتي كه توسط يك توليد كننده براي انسان با هدف پيشگيري، تشخيص، درمان يا كاهش درد بيماري صورت پذيرد، تجهيزات پزشكي گفته مي شود.

كليه ابزار و وسايلي كه با سلامتي انسان در ارتباط باشند در گروه تجهيزات پزشكي قرار مي گيرند. در دنياي امروز تنوع گروه هاي تجهيزات پزشكي بسيار زياد است و هر كدام كاربرد متفاوتي دارند. اما به طور كلي مي توان تجهيزات پزشكي را به سه دسته كلي پيشگيري، تشخيص و درمان طبقه بندي كرد.

 

كلاس بندي تجهيزات پزشكي

سازمان غذا و دارو آمريكا ( FDA ) فهرستي از 1700 نوع از ابزار و تجهيزات پزشكي را در 16 تخصص پزشكي گروه بندي كرده است كه هر كدام از آن ها با توجه به ايمني و تاثيرگذاري به يكي از 3 كلاس زير تعلق مي گيرند:

كلاس 1 يا A

كالاهاي كلاس 1 كالاهايي هستند كه حداقل كنترل قانوني را دارند. ميزان تاثير گذاري و خطر اين وسايل بر روي افراد حداقل است و نسبت به كالاهاي كلاس هاي ديگر طراحي ساده تري دارند. براي كالاهاي اين نوع بايد "كنترل هاي عمومي" صورت پذيرد.

47% از تجهيزات پزشكي در اين كلاس قرار دارند و 74% از وسايل اين دسته نيازي به ارائه اعلام پيش از فروش ندارند و آن را "وسايل رزرو شده" نيز مي نامند. باندهاي كشي، دست كش هاي پلاستيكي و ترازوهاي معمولي در اين دسته جاي ميگيرند.

كلاس 2 يا B

كالاهاي كلاس 2 كالاهايي هستند كه تنها "كنترل هاي عمومي" براي تضمين كيفيت آنها كافي نيست و برخي كنترل هاي ويژه نيز بايد بر روي آن ها صورت پذيرد. تعداد اندكي از اين وسايل از اعلام پيش از فروش معاف مي باشند. اين كنترل هاي ويژه مي تواند شامل نيازهاي ويژه برچسب گذاري، استاندارد هاي عملكردي و نظارت هاي پس از فروش نيز باشد.

كالاهايي مانند كيسه آب گرم و در برخي كشور ها تشك مواج در اين دسته قرار مي گيرند.

كلاس 3 يا C

حساس ترين وسايل كه كنترل هاي سختي بر روي آن ها صورت مي پذيرد در اين دسته جاي مي گيرند. در اين دسته كالاهاي پزشكي اي قرار دارند كه جان بيمار وابسته به عملكرد درست آنهاست. اين وسايل تاثير بسيار زيادي بر روي تشخيص، كنترل و يا درمان بيماري دارند. اين وسايل نيازي به اعلام پيش از فروش ندارند. تضمين كيفيت اين كالا ها تنها با كنترل هاي عمومي برآورده نمي شود و نياز به انجام آزمايشات و بررسي هاي علمي زيادي دارند.

 بهترين روش خريد تجهيزات پزشكي خريد از طريق يك سايت مرجع است. پايا مديكال امكان خريد آنلاين تجهيزات پزشكي را بدون واسطه براي پزشكان ايجاد كرده است.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۵:۴۹ توسط:p1a2 موضوع: نظرات (0)